
34 642 ₴
Гідравлічний візок CBY-CWI2.0T - обладнання для складу, за допомогою якого можна перевозити важкий вантаж. Часто використовується для транспортування об'єктів по території складу, навантаження або розвантаження і т.д. Представлена модель відрізняється від інших наявністю точних ваг з максимальною вантажопідйомністю 2000 кг.
Призначення і сфера використання: переміщення дерев'яних палет з вантажем вагою не більше 2000 кг і підйом їх на висоту до 20 см. Окрім складів, активно застосовується в аеропортах, портах і на різних промислових об'єктах.
Особливості підйомного обладнання Вулкан
Переваги Vulkan CBY-CWI2.0T
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Минимальная высота подъема | 85 мм |
| Максимальная высота подъема груза | 200 мм |
| Собственный вес | 125 кг |
| Размеры вил | |
| Длина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Высота вил | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Грузоподьемность | 2000 кг |
| Висота підйому | 200 мм |
| Количество колес | Колеса полиуретановые, покрытые резиной |
| Цвет | Красный |