





17 730 ₴
Серверна підлогова монтажна шафа ШС-42U/6.10П забезпечує надійне зберігання та організацію серверного, мережевого, комунікаційного обладнання, а також систем безперебійного живлення. Завдяки універсальним розмірам напрямних, 19 дюймів, модель підходить для розміщення безлічі видів обладнання. Металеві двері з перфорацією забезпечують ефективну вентиляцію підтримуючи оптимальний температурний режим.
Шафа має висоту 42U (2040 мм), ширину 600 мм та глибину 1000 мм, що дозволяє розміщувати великі обсяги обладнання. Металеві двері з перфорацією по всій площі покращують циркуляцію повітря, запобігаючи перегріву техніки. У дверну ручку вбудований замковий механізм, який регулює доступ до обладнання. При необхідності двері разом із ручкою можна переважити на інший бік, забезпечивши зручне відчинення.
Модель підтримує додаткову комплектацію стаціонарними, консольними або висувними полицями, вентиляційними та розеточними модулями, а також розподільними блоками для електроавтоматів. Завдяки універсальності шафа підходить для широкого спектру технічних завдань.
Переваги шафи серверного монтажного підлогового :
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип продукции | Готовый продукт |
| Тип корпуса | Шкаф серверный |
| Конструкция | Цельносварная |
| Вариант установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 1000 мм |
| Высота с учетом опор | 2040 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет шкафа | Серый |
| Основные атрибуты | |
| Количество дверей | 1 (шт.) |
| Наличие замка | Да |
| Тип замка | ключевой (механический) |
| Тип дверей | распашные |
| Количество замков | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Фасады | металл |
| Корпус | металл |