-10%


2 500 ₴
2 250 ₴
Тришарова пластикова горизонтальна ємність об'ємом 200 літрів. Довжина 85 см, ширина 61 см, висота 67 см. Ємність циліндричної форми з горизонтальним розташуванням.
Комплектація
Ємність 200 л. - 1 шт.
Кришка - 1 шт.
Штуцер зливний 1 дюйм - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Litolan |
| Об'єм резервуара | 200 л |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Висота | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 85 х 61 х 67 см |
| Призначення | харчові |
| Об'єм, л | 200 |
| Тип | Горизонтальні |
| Форма | Циліндрична |
| Тип рідини | Вода |
| Для води | дистильованою |
| Тип експлуатації | Наземна |
| Гарантія | 12 місяців |