-10%


3 077 ₴
2 769,30 ₴
Тришарова пластикова горизонтальна ємність об'ємом 300 літрів. Довжина 100 см, ширина 70 см, висота 75,5 см. Ємність циліндричної форми з горизонтальним розташуванням.
Комплектація
Ємність 300 л. - 1 шт.
Кришка - 1 шт.
Штуцер зливний 1 дюйм - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Litolan |
| Об'єм резервуара | 300 л |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 755 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 100 х 70 х 76 см |
| Призначення | харчові |
| Об'єм, л | 300 |
| Тип | Горизонтальні |
| Форма | Циліндрична |
| Тип рідини | Вода |
| Для води | дистильованою |
| Тип експлуатації | Наземна |
| Гарантія | 12 місяців |