-10%1 015 ₴
913,50 ₴
Організація літнього душу на дачній ділянці або приватному будинку не проблема, якщо у вас є зручний і легкий бак для душу на 100 літрів.
Місткість такого обсягу можна купувати для регулярного користування нею 2-3 особи.
Темний колір бака забезпечує максимально швидке природне нагрівання під впливом сонячних променів, а ультрафіолетовий фільтр у складі сировини, з якого виконана ємність, надійно захищає воду від цвітіння, утворення грибка і неприємного запаху, що застоявся.
На зиму ємність можна не знімати з даху та залишати на вулиці, попередньо зливши з неї воду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Litolan |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 100 л |
| Матеріал ємності | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Довжина | 760 мм |