




7 175 ₴
Конструкція збірно-розбірна; Поставляється у розібраному вигляді; Спосіб складання: зачепи, болтові з'єднання (кріплення в комплекті); Виготовлена із сталі товщиною 0,5 мм; Порошкове полімерне покриття; Механічний замок з ригельною системою закривання дверей з 2 ключами; Шафа заввишки 1800 мм. має 4 регульовані по висоті полички; Максимальне розподілене навантаження на поличку 40 кг;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | архівний шафа |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Кількість дверей | 2 (шт) |
| Тип дверей | розпашні |
| Кількість полиць (секцій) | 4 шт. |
| Наявність замку | Так |
| Тип замка | ригельна система запирання |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 40 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Фасади | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 43.6 кг |