




14 500 ₴
Шафа для зберігання автоматів - прямокутна зварна конструкція, з посиленими стінками та замком на дверцятах. Шафа виготовлена зі сталі з підвищеними показниками зносостійкості та міцності. Поверхня оброблена, що підвищує стійкість до корозії від впливу вологи або перепадів температури. Пофарбований порошковою фарбою. Фарба не стирається в процесі експлуатації та не вигорає під впливом сонячних променів. Шафа комплектується двома полицями з полімерними фігурними ложементами для встановлення стволів зброї та місцем для складання магазинів, з розрахунку по чотири магазини на кожну одиницю зброї. Може вмістити 20 автоматів моделей АК, АКС, АКМ, АКМС, АК-74, АКС-74, АК-74М, АКС-74У. Дві полиці з індивідуальними місцями для встановлення багнет-ножів, пеналів з приладдям у зборі та мастильниць навпроти кожного автомату. На полиці біля кожного автомату є місце для наклеювання ярличка із зазначенням виду та номеру зброї, прізвища та ініціалів особи, за якою вона закріплена. Полиці регулюються за висотою в залежності від модифікації автоматів. В місцях встановлення прикладів автоматів антиковзкі вставки. Двері шафи зачиняються рівномірно та обладнані ригельною системою замикання. На дверцятах є пломбіратор, який запобігає відкриванню замка без зриву печатки. Всередині пломбіратора розташований замок, який замикає дверцята шафи та унеможливлює доступ до зброї. Крім того, до кожної шафи в комплекті два ключі. Гарантія - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Замок | Врізний |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1990 мм |
| Загальні | |
| Термін виготовлення | 2-4 недели |