

6 023 ₴
Шафа господарська металева (ШГМ) використовується у виробничих, адміністративних, офісних, навчальних, спортивних, медичних та побутових приміщеннях. Основні переваги металевих господарських шаф – простота, екологічність, довговічність та мобільність. Шафа виготовлена з високоякісної холоднокатаної тонколистової сталі, яка проходить антикорозійну обробку з нанесенням порошкового полімерного покриття. Це надає привабливого зовнішнього вигляду і підвищеної зносостійкості. Господарські шафи поставляються замовнику в розібраному вигляді, що знижує ризик пошкодження під час транспортування та скорочує витрати на перевезення. Для складання шафи передбачені спеціальні зачепи, всю конструкцію можна зібрати без використання спеціального інструменту. Можливі різноманітні варіанти виконання металевої шафи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Кількість секцій | 2 |
| Замок | Врізний |
| Полиця | 3 шт. |
| Поперечина | 1 шт. |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Основні | |
| Колір | Сірий |