



Відправка з 31 травня 20263 996 ₴
Тумба TV A022 — це поєднання сучасного дизайну, функціональності та високої якості матеріалів. Модель розроблена спеціально для стильного та практичного оформлення , з урахуванням актуальних тенденцій у сфері меблевого дизайну.
Основні характеристики:
Модель: A022
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Габарити: 1600x420x450 мм
Кількість візуальних ящиків: 2
Тип: Тумба під телевізор
Країна виробник: Україна
Ширина: 1600 мм
Глибина: 420 мм
Висота: 450 мм
Корпус і фасад: ЛДСП 16 мм — міцний та зносостійкий матеріал
Фурнітура: Якісні металеві петлі з надійною фіксацією
Опори: Стійки та практичні пластикові ніжки, які не дряпають підлогу
Переваги:
- Легка збірка за інструкцією
- Надійна конструкція
-Високоякісна українська фурнітура
- Плавне відкриття і закривання дверей
- Стійкість до механічних пошкоджень та вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 5 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |