



Відправка з 31 травня 20267 416 ₴
Тумба під телевізор А021 — це вдалі поєднання сучасного дизайну та практичності. Ідеально підходить для вітальні, спальні або кабінету. Стильне двокольорове оформлення гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Основні характеристики:
Модель: А021
Тип: ТВ-тумба / тумба під телевізор
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Розміри (Ш×Г×В): 1800×420×625 мм
Кількість шухляд: 6 висувні
Поліції: 3 відкриті ніші
Форма постачання: у розібраному вигляді, інструкція в комплекті
Країна виробництва: Україна
Переваги:
- Сучасний мінімалістичний дизайн
- Місткі шухляди для зберігання
- Зручна організація простору
- Міцна та надійна конструкція
- Легкий догляд для поверхні
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 625 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |