

Відправка з 31 травня 20264 998 ₴
Сучасна телевізійна тумба А024 — це поєднання стилю, функціональності та практичності. Модель оснащена 1 місткою висувною шухлядою та 2 дверцятами, які ідеально підходять для зберігання побутової техніки, аксесуарів, книжок або текстилю. Лаконічний дизайн робить тумбу універсальною для будь-якого інтер'єру.
Основні характеристики:
Тип: Тумба під телевізор
Модель: А024
Кількість шухлядів: 1
Кількість дверей: 2
Матеріал корпусу: ЛДСП 16 мм
Фурнітура: Надійні металеві направляючі
Розміри (Ш×Г×В): 1600 × 420 × 580 мм
Стиль: Сучасний / мінімалізм
Призначення: Для вітальні, спальні, офісу
Особливості: Компактність, місткість, плавне відкриття шухляд
Переваги:
- Сучасний лаконічний дизайн
- Трендові кольори на вибір
- Велика кількість місць для зберігання
- Якісне складання та фурнітура
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |