





Відправка з 31 травня 20263 414 ₴
Стильний і місткий комод A026 — ідеальне рішення для зберігання речей в сучасному інтер'єрі. Завдяки поєднанню лаконічного дизайну та практичності, ця модель гармонійно доповнить спальню, вітальню чи офіс. Комод має продумане внутрішнє доповнення — зручні полиці забезпечують достатньо місця для зберігання одягу, документів, текстилю чи іншого приладдя. Витриманий у трендовій кольоровій гамі, він додає інтер'єру стриманої елегантності.
Основні характеристики:
Модель: A026
Тип: Комод
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Розміри (Ш×Г×В): 800x420x870 мм
Конструкція: три секції з дверима, внутрішні полиці, 1 відкрита секція
Країна виробництва: Україна
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Полиця має достатньо місця для зберігання
- Зручна організація простору
- Міцна та надійна конструкція
- Легкий догляд за поверхнею
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |