

Відправка з 31 травня 202619 992 ₴
Практична та стильна шафа — ідеальне рішення для зберігання речей, книг, аксесуарів або декору. Завдяки компактним розмірам та сучасному дизайну, вона чудово впишеться як у домашній інтер'єр, так і в офісний простір.
Основні характеристики:
Модель: А014
Тип: Шафа
Матеріал: ЛДСП 16 мм
Розміри (Ш×Г×В): 2000×500×2300 мм
Меблі: надійна, довговічна
Форма постачання: у розібраному вигляді, інструкція в комплекті
Країна виробництва: Україна
Переваги:
- Сучасний лаконічний дизайн
- Якісна фурнітура та надійна конструкція
- Ергономічне рішення для зберігання речей
- Універсальне використання - для дому, офісу та студії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меткас |
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Кількість секцій | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Основні атрибути | |
| Полиця | 11 шт |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт |
| Колір | Антрацит |