



16 467 ₴
Призначення. Багатофункціональне рішення для широкого спектра застосування. Часто використовується в аграрній, автомобільній, фармацевтичній та харчовій промисловості. Оскільки контейнери виготовлені з поліетилену високої щільності (HDPE), їх можна використовувати й в морозильних камерах без шкоди для товару і самих контейнерів. Контейнери мають суцільнолиту конструкцію, що забезпечує ударостійкість і міцність конструкції. Термін експлуатації може досягати 20 років.
Первинний поліетилен високої щільності (HDPE), що використовується під час виробництва, відповідає всім екологічним і гігієнічним нормам, має сертифікати міжнародного стандарту і висновок СЕС. Це дає змогу ящикам контактувати з продуктами без шкоди для здоров'я. Ще одна особливість матеріалу — стійкість до низьких температур (від -20 °C), що робить можливим використання контейнерів безпосередньо в морозильних камерах.
Перевагами пластикових контейнерів цього виду є:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Висота | 760 мм |
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | На ніжках |
| Дно | Суцільне |
| Матеріал | HDPE |
| Об'єм, л | 650 |