



5 420 ₴
Використання стелажів на складі має кілька переваг:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Навантаження на ярус зберігання | 500 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 2 шт. |
| Колір | Сірий |
| Виконання стелажа | Двостороннє |
| Вид стелажа | Полочные стеллажи |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 5000 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажу | 1800 мм |
| Глибина стелажу | 600 мм |
| Висота стелажа | 2025 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама профіль (мм) | 75х70х1,2 |
| Матеріал | Метал |