




13 387 ₴
Пластиковий контейнер виготовляється з первинного поліетилену низького тиску та призначений для транспортування та зберігання деталей і запасних частин невеликих розмірів, а також сипких матеріалів. Контейнер пластиковий може використовуватися практично в будь-якій галузі, зокрема в сільськогосподарській і харчовій. Характерними відмінностями таких пластикових контейнерів є:
• Довговічність;
• Гарна стійкість до несприятливих зовнішніх чинників і кислот;
• Практичність — завдяки гладкій внутрішній поверхні стінок і дна контейнер легко мити та проводити сенооброблення;
• Можна розміщувати на стелажах, на підлозі, встановлювати один на інший — максимальне навантаження під час штабелювання 400 кг;
• Висока міцність;
• Не виділяють токсичних речовин;
• Екологічність
• Естетичний зовнішній вигляд;
• Відповідність міжнародним нормам і стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Австрія |
| Виробник | Europlast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стінки | Перфоровані |
| Дно | Суцільне |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | HDPE |
| Ширина, мм | 1200 мм |
| Об'єм | 610 л |
| Довжина, мм | 1000 мм |
| Висота, мм | 760 мм |
| Кількість коліс | на 4 ніжках |